ІНТЕРАВІА – Ваш політ починається на землі!

В 1996 році, з метою підвищення якості обслуговування пасажирів та багажу до рівня міжнародних стандартів, за ініціативою та при участі Авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» та ДПМА «Бориспіль» було створено Службу з обслуговування пасажирів, яка подальшому стала базою для створення ТОВ «Інтеравіа» у 2005 році. На той час ми обслуговували пасажирів лише одного авіаперевізника. Зібравши найкращу команду професіоналів, запроваджуючи новітні технології та постійно дбаючи про безпеку та якість наших послуг, ми пройшли нелегкий шлях розвитку і стали найбільшою та найсучаснішою хендлінговою компанією в Україні.

Сьогодні мережа наших представництв невпинно розширюється, охоплюючи провідні аеропорти країни - «Бориспіль», «Київ» (Жуляни), «Харків», «Вінниця», «Херсон».

Серед наших клієнтів – переважна більшість національних та міжнародних авіакомпаній, що користуються повітряним простором України. Це - більше сорока авіакомпаній світу, які довіряють нам обслуговування своїх пасажирів та повітряних суден.

Півтори тисячі наших працівників у різних куточках країни щоденно та цілодобово роблять свою справу, забезпечуючи безперервне та якісне обслуговування авіакомпаній-клієнтів.

Спектр послуг, які ми надаємо нашим клієнтам, постійно розширюється та охоплює:

Щоденно ми обробляємо 12 000 сумок та валіз, щорічно обслуговуємо більше 30 000 рейсів та понад 1 000 000 пасажирів.

Ми працюємо з усіма типами повітряних суден – від невеличких регіональних літаків та стандартних суден лоукост-перевізників до великих далекомагістральних лайнерів. Ми постійно збільшуємо та оновлюємо парк спеціальної техніки та обладнання. З нами всі літаки одержують необхідне – вчасно, якісно і безпечно.

В нас можна придбати квиток на літак, потяг чи автобус у будь-який куточок світу. Ми здатні знайти загублену валізу у будь-якому аеропорті, відслідковуючи її шлях.

Ми забезпечуємо постійну професійну підготовку кожного з наших фахівців на базі власного Навчально-тренувального центру, навчальні програми якого сертифіковані Державною Авіаційною Службою. Працівники багатьох хендлінгових компаній проходять навчання на різних напрямках підготовки в нашому навчальному центрі. На базі ТОВ «Інтеравіа» проходять виробничу практику студенти всіх авіаційних ВУЗів України.

Наш парк спеціальної наземної техніки налічує сотні машин та обслуговується у власному Сервісно-технічному центрі.

Ми постійно вивчаємо сучасні технології і досвід у галузі наземного обслуговування та запроваджуємо найкращі з них. Наші фахівці мають змогу знайомитись з новітніми практиками, регулярно відвідуючи найпрогресивніші аеропорти світу та приймаючи участь у міжнародних конференціях з цивільної авіації.

Ми безперервно контролюємо якість та безпеку наших послуг, саме тому ми стали першою хендлінговою компанією в Україні, що успішно пройшла аудит ISAGO – міжнародний аудит з безпеки наземного обслуговування.

Ми – Інтеравіа, ваш кращий вибір в аеропортах України!