Історія

ТОВ «ІНТЕРАВІА» було створено у 2005 році на базі Служби з обслуговування пасажирів за участі Авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» та ДПМА «Бориспіль».

Почавши лише з одного аеропорту та авіаперевізника мережа наших представництв розширилась і на сьогодні охоплює провідні аеропорти країни - «Бориспіль», «Київ» (Жуляни), «Харків». «ІНТЕРАВІА» вважається найбільшою та найсучаснішою хендлінговою компанією в Україні

Нашими клієнтами є більше 40 авіакомпаній світу, які довіряють нам обслуговування своїх пасажирів та повітряних суден.

Факти

Більше ніж 1 500 наших працівників у різних куточках країни щоденно та цілодобово роблять свою справу, забезпечуючи безперервне та якісне обслуговування авіакомпаній-клієнтів.

Наш парк спеціальної наземної техніки налічує більше ніж 500 машин та обслуговується у власному Сервісно-технічному центрі.

Щоденно ми обробляємо 12 000 сумок та валіз, 150 000 кг перевезеного вантажу щомісяця, щорічно обслуговуємо більше 40 000 рейсів та понад 1 000 000 пасажирів.

Ми працюємо з усіма типами повітряних суден – від невеличких регіональних літаків та стандартних суден лоукост-перевізників до великих далекомагістральних лайнерів.

Послуги

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг, який охоплює: повний комплекс пасажирського обслуговування; всі напрямки наземного обслуговування, виконання представницьких послуг для авіакомпаній-клієнтів; комплексне обслуговування рейсів бізнес-авіації та інше.

Тренінги

3 1996 року ми забезпечуємо постійну професійну підготовку кожного з наших фахівців на базі власного Навчально-тренувального центру, навчальні програми якого сертифіковані Державною Авіаційною Службою.

Центр має право проводити підготовку з наземного обслуговування, а також з авіаційної безпеки. Він неодноразово проходив аудит IATA і відповідає стандартам ISAGO. Крім того, наш Навчально-тренувальний центр отримав сертифікати навчальних центрів , ICAO, British Airways, Lufthansa, Air Baltic, Training for Business та інших.

Сертифікати

Компанія «ІНТЕРАВІА» успішно пройшла аудити ISO 9001 та ISAGO і отримала сертифікати відповідності.