Навчально-тренувальний центр ТОВ «ІНТЕРАВІА» з підготовки персоналу розпочав свою діяльність із заснуванням компанії в 1996 році. Безпека в повітрі починається з безпеки на землі. Враховуючи постійно зростаючий рівень вимог до якості послуг з наземного обслуговування, наш навчальний центр здійснює професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців авіаційної галузі відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Навчально-тренувальний центр сертифікований Державною авіаційною службою України і має право проводити підготовку з наземного обслуговування, а також з авіаційної безпеки. Неодноразове успішне проходження аудиту IATA підтверджує відповідність програм та підготовки персоналу стандартам ISAGO. В 2017 році ми пройшли акредитацію авіакомпанії British Airways, яка засвідчила, що наші навчальні матеріали та рівень підготовки задовольняє високі стандарти програми «Insignia».

Наші клієнти - це персонал авіакомпаній, хендлінгових компаній, аеропортів та інших організацій авіаційної галузі, а також фізичні особи, які бажають розпочати авіаційну кар`єру та отримати базову підготовку для майбутньої професії.

Перевагою навчання в Навчальному центрі «ІНТЕРАВІА» є можливість отримати не тільки теоретичні знання, але і набути практичні навички у виробничих умовах.

Ми можемо адаптувати навчальні курси до вимог та побажань наших клієнтів. Навчання може проводитися як в офісі навчального центру, так і на території замовника.

У Навчально-тренувальному центрі працює штат досвідчених тренерів, які успішно пройшли спеціальну підготовку і отримали право на викладання відповідних дисциплін, що підтверджується міжнародними та національними сертифікатами навчальних центрів IATA, ICAO, British Airways, Lufthansa, Air Baltic, Training for Business та ін. Особливістю наших тренерів є те, що вони поєднують свою викладацьку діяльність з виробничою, тобто досконало володіють не тільки теорією, а й практичною реалізацією тих навчальних курсів, які викладають.

Також у Навчальному центрі є можливість залучати для викладання спеціальних курсів зовнішніх фахівців, які чудово зарекомендували себе у викладацькій діяльності в авіаційній сфері.

Навчальний центр «ІНТЕРАВІА» пропонує 18 навчальних курсів з таких напрямів: