ІНТЕРАВІА надає послуги з обслуговування літаків на пероні, а також обслуговує пасажирів та членів екіпажу. Для цього ми використовуємо більше ніж 500 видів обладнання та засобів різних типів та модифікацій.

Супровід повітряного судна до та з місця його стоянки

Співробітники нашої компанії або так названі маршали здійснюють супровід літака до місця його паркування та зі стоянки до злітної смуги. Маршали, які мають відповідне спорядження, допомагають пілотам дістатися до місця призначення з допомогою певних сигналів.

Внутрішнє прибирання та зовнішнє миття літака

Також, наша компанія надає послуги з прибирання та миття літаків. Ми користуємося високоякісними засобами та обладнанням для того щоб забезпечити комфортний переліт для пасажирів та екіпажу літака. Крім того, наші працівники роблять свою роботу дуже швидко и якісно, що також дозволяє обслуговувати позапланові та відкладені рейси.

Розвантаження та завантаження багажу і пошти

Під час наземного обслуговування літака ми також проводимо розвантаження та завантаження багажу і пошти із допомогою підйомних та стрічкових навантажувачів таких як TREPELCHAMP70W/70S/CCL35S та TLD. Крім того ми використовуємо багажні та ULD-візки.

Транспортування пасажирів та членів екіпажу

Інтеавіа забезпечує транспортування пасажирів та членів екіпажу від терміналу до літака, а також, від літака до терміналу. Для цього ми використовуємо автобуси марок TAM,MAN, DAB, Mercedesта BOGDAN.

Буксирування повітряного судна

При необхідності наша компанія також надає послугу буксирування літака. Під час цієї процедури ми залучаємо таку техніку як тягачіDOUGLASTBL180/TBL280, TLDTMX-550,TLDTPX200S, MX150, SOVAMK100, TPERELCHALLENGER200 та водила GMS, DENGEMAKINA, TRONAIR.

Антикригова обробка

Антикригова обробка є дуже важливою процедурою, особливо під час опадів та заморозків. Процес антикригової обробкилітака, який проводить ІНТЕРАВІА відповідає аудиту DAQCP. Залежно від погодних умов ми виконуємо як повну, так і локальну обробку, яка включає у себе розпилення антикригової рідини (TypeI – Clariant Safewing MPI 1938 Eco(80), TypeII – Clariant Safewing MPII Flight, Premix TypeI – 50%, TypeII – 100). Після обробки ми проводимо фінальну перевірку, а також тактильну перевірку.

Крім того, ми надаємо послугу обробки повітряного судна після виконання рейсу.  Усі ці дії також запобігають обледенінню під крилом літака, що є дуже важливим для  безпечного перельоту.

Послуги з центрування літаків

Наша компанія надає послугу центрування літаків, яка є одним із основних методів для безпечного перебігу перельоту. Крім того, вона підвищує ефективність перевезення вантажу й пошти, економить паливо, знижує витрати компанії під час обслуговування повітряного судна.

Обслуговування туалетів та заправка водяної системи літака

Під час наземного обслуговування ІНТЕРАВІА проводить евакуацію санітарних стоків, а також забезпечує літак  технічною водою для туалетів. Для цього ми використовуємо обладнання марок ISUZU, MERCEDES.

Азот та кисень

ІНТЕРАВІА постачає азот та кисень до повітряного судна з допомогою GMS обладнання.