ТОВ «ІНТЕРАВІА» пропонує широкий спектр послуг для наших партнерів та пасажирів, починаючи з продажу квитків і реєстрації на рейс та закінчуючи обслуговуванням їх багажу.  Наші працівники завжди готові надати всі необхідні послуги нашим клієнтам.

Продаж квитків, їх переоформлення та платні послуги

Наші співробітники можуть запропонувати  усі види квитків, переоформити їх у разі необхідності та допоможуть з оплатою за понаднормовий багаж та інших послуг.

Реєстрація пасажирів та їх багажу

Ми працюємо з такими системами як Amadeus Altea, SITA, Sabre, Troya, MACS, Sprint, iPort DCS, Astra та іншими, щоб надати якомога якісну та швидку реєстрацію пасажирів.

Супровід дітей

ІНТЕРАВІА надає послуги із супроводу дітей.

Представницькі послуги та контроль

Як представник авіакомпаній ми пропонуємо послуги для координації обслуговування та комфортного перебування пасажирів у аеропорту, зокрема: контроль реєстрації та посадки пасажирів на повітряне судно, координація наземного обслуговування пасажирів, обслуговування пасажирів з затриманих  або скасованих рейсів та інше.

Крім того, ми забезпечуємо вирішення проблем пасажирів, якщо вони запізнилися на рейс, або їхні речі загубилися. Робітники ІНТЕРАВІА також нададуть консультації з правил та норм авіакомпаній за номером, зазначеним на сайті.

Обслуговування трансферних пасажирів

Пасажири, які проходять транзитом через аеропорти, де представлена наша компанія, також мають змогу отримати весь комплекс необхідних послуг.

Пошук та доставка багажу

У разі втрати багажу або затримки видачі наші співробітники допоможуть пасажирам оформити усі потрібні документі для його пошуку. Також ІНТЕРАВІА надає послугу доставки багажу.