Наша компанія також пропонує представницькі послуги нашим клієнтам. Цілодобово ми надаємо адміністративну підтримку, контролюємо виконання роботи з підготовки літаків, реєстрації пасажирів та багажу, завантажування та розвантаження багажу, пошти, наповнення літаків усіма необхідними засобами та речовинами.

Крім того, ми завжди контролюємо роботу представницького офісу для наших клієнтів та пасажирів включно під час незапланованих та надзвичайних ситуацій. Ми забезпечуємо екіпаж та пасажирів трансфером та комфортним перебуванням у аеропорту.

Для виконання усього спектру робіт ми залучаємо власний транспорт та обладнання як для послуг, які надаються на пероні, під час наземного обслуговування, так і під час обслуговування пасажирів.

Кожна ланка з процесу обслуговування повітряних суден та пасажирів контролюється робітниками Інтеравіа.

Ми взаємодіємо із службами аеропорту та підрядниками для того щоб забезпечити швидкий, безпечний, пунктуальний, рентабельний та якісний сервіс для авіакомпаній та пасажирів.

Такі авіакомпанії як TurkishArilines, BritishAirways, FlyDubai, airBaltic, AirFrance, Aegan, PegasusAirlines, KLM, Iberia та багато інших користуються нашими послугами та сервісами.